Polish English

fundusze europejskie 06022017W dniu 09.02.2017 r. w godzinach 9.30-14.00, w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach, konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Radomiu, przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, będzie udzielał informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich dla mieszkańców Miasta i Gminy Białobrzegi.

Osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania  na realizację własnych pomysłów będą mogły uzyskać szersze informacje podczas indywidualnego spotkania ze specjalistą ds. funduszy europejskich. Konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych.

„Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej
w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020”

mapa gminy

Pogoda na dziś