Polish English

opinia resBurmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Dokument ten jest niezbędny w procesie aplikowania i korzystania ze środków Unii Europejskiej w zakresie rewitalizacji obszarów zdegradowanych gminy Białobrzegi. Miejcie wpływ na zmiany w mieście!


Wyłoniona w przetargu nieograniczonym firma "EU-CONSULT" Sp. z o.o. przeprowadzi konsultacje społeczne których celem jest wyrażenie i poznanie opinii na temat części diagnostycznej tworzonego dokumentu. Udostępniamy także ankietę mającą na celu poznanie Państwa opinii na temat możliwości rozwoju gminy, problemów lokalnych oraz obszarów wymagających wsparcia (http://lokalny-program-rewitalizacji-gminy-bialobrzegi.badanie.net/). Serdecznie zachęcamy do udziału w konsultacjach i wypełnienia ankiety.

 

Konsultacje będą trwały od 16 maja 2016 r. do 16 czerwca 2016 r. W tym czasie zachęcamy Państwa do zgłaszania za pomocą formularza własnych uwag, opinii i propozycji zmian do projektu uchwały. Zarówno formularz, jak i diagnoza zostaną opublikowane dn. 16 maja 2016 r. Ponadto, w dniu 24 maja br. w godzinach  9.00 - 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy odbędą się otwarte konsultacje społeczne, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Informacje o konsultacjach można uzyskać u Pani Wiolety Komorowskiej (Wydział Inwestycji Infrastruktury i Funduszy Strukturalnych, pok. nr 12 tel. (48) 613 25 72 wew. 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Diagnoza Miasta i Gminy Białobrzegi

Informujemy, że firma "EU-CONSULT" Sp. z o.o. opracowała część diagnostyczną do opracowywanego Lokalnego Programu Rewitalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z jego zapasami i przekazywania ewentualnych uwag, opinii i propozycji zmian do Pani Wiolety Komorowskiej (Wydział Inwestycji Infrastruktury i Funduszy Strukturalnych, pok. nr 12 tel. (48) 613 25 72 wew. 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do pobrania TUTAJ

 

 europark wislosan

 bieg pilicy baner2017

 

smieci 2016

 

jzb

 

bialobrzegitv res

 mapa gminy

 

kolektory 16032015

 

opinia res

 

gazeta nowa logo

 

Pogoda na dziś

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid