Polish English

opinia resBurmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Dokument ten jest niezbędny w procesie aplikowania i korzystania ze środków Unii Europejskiej w zakresie rewitalizacji obszarów zdegradowanych gminy Białobrzegi. Miejcie wpływ na zmiany w mieście!

Wyłoniona w przetargu nieograniczonym firma "EU-CONSULT" Sp. z o.o. przeprowadzi konsultacje społeczne których celem jest wyrażenie i poznanie opinii na temat części diagnostycznej tworzonego dokumentu. Udostępniamy także ankietę mającą na celu poznanie Państwa opinii na temat możliwości rozwoju gminy, problemów lokalnych oraz obszarów wymagających wsparcia (http://lokalny-program-rewitalizacji-gminy-bialobrzegi.badanie.net/). Serdecznie zachęcamy do udziału w konsultacjach i wypełnienia ankiety.

Konsultacje będą trwały od 16 maja 2016 r. do 16 czerwca 2016 r. W tym czasie zachęcamy Państwa do zgłaszania za pomocą formularza własnych uwag, opinii i propozycji zmian do projektu uchwały. Zarówno formularz, jak i diagnoza zostaną opublikowane dn. 16 maja 2016 r. Ponadto, w dniu 24 maja br. w godzinach  9.00 - 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy odbędą się otwarte konsultacje społeczne, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Informacje o konsultacjach można uzyskać u Pani Wiolety Komorowskiej (Wydział Inwestycji Infrastruktury i Funduszy Strukturalnych, pok. nr 12 tel. (48) 613 25 72 wew. 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Diagnoza Miasta i Gminy Białobrzegi

Informujemy, że firma "EU-CONSULT" Sp. z o.o. opracowała część diagnostyczną do opracowywanego Lokalnego Programu Rewitalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z jego zapasami i przekazywania ewentualnych uwag, opinii i propozycji zmian do Pani Wiolety Komorowskiej (Wydział Inwestycji Infrastruktury i Funduszy Strukturalnych, pok. nr 12 tel. (48) 613 25 72 wew. 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Do pobrania TUTAJ

mapa gminy

Pogoda na dziś