Polish English

opinia resBurmistrz Miasta i Gminy podpisał umowę na opracowanie zagospodarowania białobrzeskich jezior. Zapraszamy mieszkańców do włączenia się ze swoimi pomysłami rozwiązań funkcjonalno-technicznych, które wzbogacą projekt.

Opracowanie dokumentacji pod nazwą „Terenowa infrastruktura białobrzeskich jezior” wykona Instytut OZE sp. z o.o. z Kielc. Generalne założenia projektowe przewidują stworzenie wokół białobrzeskich jezior (wschodniego i zachodniego) terenu przeznaczonego do wypoczynku, spacerów, atrakcyjnego wizualnie. Osiągnąć to można poprzez różne formy architektoniczne.

- Dlatego chcemy włączyć naszych mieszkańców do wspólnego projektowania tej przestrzeni. Mamy nadzieję, że razem stworzymy ciekawe rozwiązania – mówi burmistrz Adam Bolek.
Mieszkańcy już kilkukrotnie włączali się w projekty przygotowywane przez urząd, mi. in. zagospodarowania terenów nadpilicznych, projekt parku, rewitalizacji gminy czy wyboru loga promocyjnego.
Swoje pomysły mieszkańcy mogą kierować do końca listopada 2016 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook Urzędu, listownie lub osobiście zgłaszać do Urzędu do Wydziału Inwestycji. Całość opracowania zakończona będzie w marcu 2017 roku.
Zapraszamy do współpracy.

mapa gminy