Polish English

img 6079W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się coroczne spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodzą okrągłe jubileusze.

Na zaproszenie starosty Andrzeja Oziębło i burmistrza Adama Bolka w spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Poseł na Sejm RP Leszek Ruszczyk, członek zarządu woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, ks. proboszcz Artur Hejda, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Nowacki, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Marcin Osowski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego.


Na spotkaniu podsumowano dokonania samorządów w 2017 roku, zaprezentowano również plany, które samorządy będą realizować w bieżącym roku.
Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

 

Białobrzeskie Mosty otrzymali:
- Cech Rzemieślników i Małych Przedsiębiorców w Białobrzegach - Jubileusz 85- lecia działalności,
- Koło Wędkarskie Nr 1 Polskiego Związku Wędkarskiego w Białobrzegach - Jubileusz 80- lecia,
- ZIELONA KWIACIARNIA Krystyna i Adam Świeczko - Jubileusz 65- lecia,
- Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Białobrzegach - Jubileusz 50-lecia,
- Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach - Jubileusz 40- lecia,
- Jerzy Traczyk - Jubileusz 40- lecia,
- FOTOGRAF s.c. Studio Fotografii Profesjonalnej - Beata i Andrzej Górczyński Jubileusz 35- lecia,
- „KWIACIARNIA” Elżbieta Czwordon - Jubileusz 30- lecia,
- Białobrzeskie Towarzystwo Kulturalne w Białobrzegach - Jubileusz 25- lecia,
- DELIKATESY Ewa i Krzysztof Więckowscy - Jubileusz 25- lecia,
- Doradztwo Ubezpieczeniowe Stanisław Pytka - Jubileusz 25- lecia,
-  „GUT - MIX” Edmund Gutkiewicz sp. z o.o. - Jubileusz 25- lecia,
- „MyCenter” Dorota i Piotr Krzesińscy - Jubileusz 25- lecia,
- P.H.U. „Smakosz” Tadeusz Sarniak - Jubileusz 25- lecia,
- Zakład Ślusarski Arkadiusz Woźniak - Jubileusz 25- lecia,
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach - Jubileusz 25- lecia,
- BANK ZACHODNI WBK Oddział w Białobrzegach – Jubileusz 20-lecia,
-  „DAR-MAR” Pokrycia Dachowe Dariusz Kot - Jubileusz 20- lecia,
- Salon Fryzjerski „AGNES” Agnieszka Sułecka  - Jubileusz 20- lecia działalności.

 

Serdecznie dziękujemy sponsorom tegorocznego spotkania:
Cech Rzemiosł Różnych i Drobnych Przedsiębiorców w Białobrzegach; Restauracja „ Zodiak”- Magdalena i Andrzej Brodziak; Restauracja „Zielony Dwór” – Magdalena Oziębło i Agata Fetraś; „Zajazd Jagielloński” – Marcin i Jarosław Jagiełło; Restauracja „Jędruś” Jadwiga Berlińska; Lokal ”Krakowska 4” Karolina Lis, „Zajazd Myśliwski” – Maria i Andrzej Brodecki; „Galeria Smaku” – Barbara Federowicz; „SOVITA” Jarosław Traczyk i Łukasz Rybski; „Zbyszko” – Zbigniew Bojanowicz; Browar  Rzemieślniczy „BRO WARKA” Mariusz Leszko; „BUDO-POSTĘP” Tadeusz Łukiewicz i Rafał Siadaczka; PKZ Ceramika Krzysztof Dziubiński; Bank Zachodni WBK Dyr. Aneta Bilska; Stolarstwo Meblowe ”RENEX” Ireneusz Żaczek; „OGRODNIK” Przedsiębiorstwa Handlowe  Marek Napieraj; Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach; „ARBUD” Dariusz Dąbrowski; „Helenka” – Jolanta Piwowarczyk i Ewa Mendyk; Hurtownia Piwa, Wina i Napoi – Tomasz Tomczyński; Hurtownia „Smakosz” Tadeusz Sarniak; Piekarnia „Oskroba” – Iwona Dąbrowska; „Świat Alkoholi” Małgorzata i Mateusz Telbuch; „Insbud” Krzysztof Werens; „Geolex” Magdalena Maciak, Łukasz Sułecki, Jarosław Chydziński; Galwanizeria KARAT Agnieszka i Waldemar Greliak; Producent Wyrobów Śrubowych Piotr Konopka; „MyCenter”  Dorota i Piotr Krzesiński; „Wulkanizacja” Małgorzata i Krzysztof Kamiński; „Bud-Bet” Andrzej Nowocień, Marian Sadowski, Ewa Kasprzyk, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński; „Skład Opału i Materiałów Budowlanych” Krystyna i Marian Kaweccy; „Krista” Stanisław Dąbrowski; ,,Dar- Mar” Maria i Dariusz Kot; „EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka; „ŚWIAT UBEZPIECZEŃ” Anna i Michał Gapys; „Vega” Marzena Czernek; Centrum Brukarstwa Konrad Wiśniewski; Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Barbara Kwapis; „Sezam” Marian Dulkowski; Zakład Ślusarski Arkadiusz Woźniak; Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Waldemar Jankowski; „Domtel” Cezary Wójtowicz; „SELON” Longin Chmielewski; „PPUH WIMAR” Waldemar Markowski; „Jason” Robert Wieteska; PPHU „DABART” Irmina i Jarosław Traczyk; „Bartex” Sławomir Rotuski; Jerzy Traczyk; Marek Traczyk; Jan Petrzak.


 

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Pogoda na dziś

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid