g orl 27102015W niedzielę 25.10.2015 r. na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach odbył się turniej piłki nożnej ORLIK CUP 2015 – jesień zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn amatorskich: GOS TEAM, MŁODE WILKI, GALERIA JUBILERSKA, HARATAM.PL, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ARMII KRAJOWEJ, FC PO NALEWCE, GIBONY DOLCZE.

Najlepszą drużyną okazał się zespół GOS TEAM, który w finale pewnie pokonał drużynę MŁODE WILKI - 3:1. Trzecie miejsce zajął zespół z Warki pod nazwą GALERIA JUBILERSKA pokonując w małym finale zespół HARATAM.PL - 2:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Radecki z zespołu GOS TEAM – 9 strzelonych goli. Medale, puchary i nagrody rzeczowe dla zwyciezców zawodów ufundowane Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – Adam Bolka oraz Starostę Białobrzeskiego – Andrzeja Oziębło wręczył Sławomir Bielecki – Sekretarz Miasta i Gminy Białobrzegi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów za sportową rywalizację i obecność. ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASTĘPNYCH EDYCJACH TURNIEJU!