IMG 2252Trwają prace na inwestycjach gminnych, planowanych do wykonania w tym roku oraz tych, których zakończenie przewidziane jest na początek przyszłego roku. Kolejne zadania rozpoczną się wkrótce.

Dobiegają do końca prace w nowym skrzydle domu kultury. Wszystko wskazuje na to, że potrwają one do końca lutego. W nowym budynku wykonywane są prace wykończeniowe oraz instalacyjne. Konieczne są również do wykonania drobne prace dodatkowe, które wcześniej nie były przewidziane.

W Białobrzegach trwają prace termomodernizacyjne budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wykonano prace blacharskie, wewnątrz budynku większość instalacji, wymieniono okna. Trwa ocieplanie ścian budynku. Zadanie wykonane ma być do końca roku.

Na targowisku miejskim wykonawca kończy układać kostkę. Wkrótce pojawią się wiaty i nastąpi ich instalacja. Wykonane zostały przyłącza energetyczne oraz wszystkie prace podziemne, między innymi odwodnienie terenu. Prace powinny zakończyć się do końca listopada.

W Suchej trwa budowa świetlicy wiejskiej. Malowana jest elewacja, wewnątrz trwają prace wykończeniowe. W pierwszym kwartale następnego roku zadanie zostanie zakończone.

Również w Suchej trwają prace związane z budową boiska szkolnego. Trwa układanie sztucznej trawy, budowa ogrodzenia. Wykonana jest już bieżnia poliuretanowa wokół boiska. Zakończenie prac nastąpi w listopadzie bieżącego roku.

W Suchej trwa budowa ulicy Sosnowej. Droga została wykorytowana, ułożono krawężniki. Rozpoczęły się prace związane z układaniem kostki. Zakończenie prac w listopadzie b.r.

W Białobrzegach kończą się prace na ulicy Srebrnej. Wykonano chodniki i nawierzchnię ulicy, posadowiono fundamenty pod latarnie. W chili obecnej wykonywane jest skrzyżowanie z ulicą Kopernika. Prace powinny zakończyć się do końca października.

W tym roku rozpoczną się jeszcze prace budowlane na następujących inwestycjach:

- budowa zatoki postojowej na ul. Kościelnej w Białobrzegach,

- budowie drogi w Brzeskiej Woli w kierunku Kamienia

- budowie ulicy Szafirowej w Kamieniu.

 

image2IMG 2252

image0000041image0000041

image9image22

 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid