plen

IMG 2826 W dniu zakończenia roku szkolnego burmistrz Adam Bolek wręczył nagrody dla najlepszych uczniów dwóch szkół  podstawowych w naszej gminie. Nagrody otrzymały Emilia Potora i Patrycja Siek.

Tym razem w Urzędzie Miasta i Gminy burmistrz Adam Bolek wręczył nagrody dla najlepszych uczniów białobrzeskich szkół. Na zaproszenie burmistrza uczennice Emilia Potora i Patrycja Siek wraz z rodzicami przybyły do Urzędu, aby odebrać zasłużone nagrody i gratulacje.

Emilia Potora to uczennica klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach. Osiągnęła najlepsze wyniki w nauce w całej szkole oraz wzorowe zachowanie. Ukończyła szkołę z wyróżnieniem a naukę chce kontynuować w białobrzeskim ogólniaku.

Patrycja Siek to uczennica V klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej. To najlepsza uczennica w szkole. Osiągnęła najwyższą średnią ocen oraz wzorowe zachowanie. Jej ulubionym przedmiotem jest matematyka.

Wyróżnionym uczennicom gratulujemy sukcesów, a wszystkim uczniom i nauczycielom białobrzeskich szkół życzymy udanych wakacji.

 

 

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid