plen

DSCN9823 1Zapraszamy mieszkańców oraz gości na drugą edycję Białobrzeskich Regat Kajakowych nad Pilicą. Impreza odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia. Początek zawodów o godz. 09.00. Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą to wydarzenie dla wszystkich  miłośników sportów wodnych oraz turystyki. Regaty w tym roku składać się będą ze Spływu rodzinnego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz Sprintu kajakowego na odcinku Góry – Białobrzegi (3 km).

Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów oraz koncert muzyki szantowej. Regaty zakończą się w stanicy wodnej wspólnym piknikiem ze słodkim poczęstunkiem od białobrzeskiej firmy Frubella. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet.

Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować i stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny natomiast na etapie rejestracji trzeba uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 40 zł (za 2 osoby), która zostanie zwrócona na konto Uczestnika do 30 dni po udziale w wydarzeniu. Ilość miejsc ograniczona!

Regaty kajakowe współorganizują firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: Kajaczek.pl, Wincent Sport, WOPR w Białobrzegach oraz KAJAKI Paweł Margula.

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl oraz w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.

https://slotmarket.pl/event/details/278/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic

plakat A2 kajaki2020 akcept 1

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid