W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Białobrzegi przymrozków wiosennych w dniach 21- 22 maja 2020 r., Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych  w uprawach rolnych, sadach i plantacjach. Wnioski można pobrać na stronie internetowej  www.bialobrzegi.pl ( zakładka szacowanie szkód w rolnictwie)  lub w Urzędzie Miasta i Gminy Białobrzegi  w pokoju nr 39.

Wypełnione wnioski wraz ze wszystkimi załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach w terminie do dnia 10 czerwca 2020r.

Do wniosku o oszacowanie szkód należy dołączyć:
• wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na rok 2020;
• kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub kserokopię księgi stada bądź paszportu.( jeżeli producent korzysta z tej formy wsparcia)

stop smog