opinia resDrodzy mieszkańcy!

W związku z realizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Białobrzegi, serdecznie zapraszamy Państwa do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Gminy.

W przypadku projektów infrastrukturalnych fiszkę wypełnić może osoba/podmiot posiadający tytuł prawny do nieruchomości. W przypadku projektów tzw. miękkich fiszkę wypełnia osoba/podmiot, jeżeli proponowany projekt w całości mieści się w zakresie jego działalności.

Wypełnione fiszki projektowe można wysłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, ul. Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi lub wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fiszka projektowa dostępna jest do pobrania w wersji elektronicznej TUTAJ

Pakiet 10 wynik na półmetku NSP 2021 002

nsp 300x600px 002