plen

DSCF6224Podczas XVII Majowe Dni Białobrzegów, które odbyły się w dniach 23-24 maja 2015 r. pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi zorganizowali zbiórkę środków finansowych na niezbędne operacje, rehabilitację i leczenie Alicji Czwordon, która urodziła się  z brakiem kości promieniowych oraz kciukami szczątkowymi.

Zbiórka polegała na sprzedaży domowych wypieków naszych pracowników oraz prowadzeniu loterii fantowej.

Nagrody do loterii pochodziły ze zbiórki w naszych placówkach oświatowych tj.: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białobrzegach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej, Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach, Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach. Wszystkim za zaangażowanie bardzo dziękujemy. W ten sposób zebrano kwotę 11 651,86 zł, którą w całości przekazano Grzegorzowi Czwordonowi – tacie Alicji.
W przekazanych na Facebook`u podziękowaniach czytamy m. in.:
Dziękuje wszystkim mieszkańcom powiatu białobrzeskiego, którzy wsparli naszą zbiórkę na rzecz mojej córki Alicji podczas Majowych Dni Białobrzegów. 
Szczególne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi p. Adam Bolek i Zastępcy Burmistrza p. Mieczysława Danielewicza, wszystkich pracowników Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, dyrektorów szkół i przedszkoli oraz uczniów - bez Was i Waszego zaangażowania ta akcja by się nie odbyła.
Jeszcze raz wielkie dzięki "
Podziękowania 
Grzegorz Czwordon

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid