plen

kiosk 10122015Dzięki porozumieniu zawartym między Gminą Białobrzegi i firmą Loyd S.A. w holu budynku Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach zostało uruchomione stanowisko komputerowe służące do wyszukiwania ofert pracy tzw. ”Kiosk z pracą”.

„Kioski z pracą” to specjalnie przygotowany przez Loyd S.A. program instalowany na ogólnodostępnych miejskich urządzeniach informacyjnych. Dzięki Kioskom osoby szukające zatrudnienia mogą zapoznać się z aktywnymi ofertami pracy z regionu, z Polski oraz z zagranicy.

Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta i intuicyjna, nie sprawia kłopotów osobom nieznającym specyfiki pracy z komputerem. Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub konkretną ofertą będą mogły wprowadzić do systemu swój numer telefonu. Następnie konsultanci firmy Polski HR skontaktują się telefonicznie z taką osobą, przeprowadzą z nią wstępna rozmowę rekrutacyjną i zapiszą kandydata w bazie. W momencie, gdy w systemie pojawi się odpowiednia dla niego oferta, przedstawiciel Polskiego HR ponowi kontakt i zaprosi do udziału w dalszej rekrutacji”
„Kiosk z pracą” to proste i przyjazne urządzenie, które realnie pomaga znaleźć pracę. Zachęcam wszystkich mieszkańców do zapoznania się nimi. Wierzę, że ta forma wsparcia przy poszukiwaniu pracy będzie pomocna i że wiele osób znajdzie dzięki niej zatrudnienie”– mówi Zastępca Burmistrz Mieczysław Danielewicz.

Pakiet 5 Rachmistrzowie rozpoczna prace w maju1

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid