plen

czarni 19012016 02Gmina Białobrzegi była partnerem meczu piłki siatkowej Plus Ligi Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin, który odbył się w Radomiu w dniu 16 stycznia br. w ramach  Partnerstwa Regionalnego, do którego należy gmina białobrzegi.

Oficjalną koszulkę meczową z naszym logo oraz podpisami zawodników drużyny z Radomia odebrał z rąk kapitana zespołu Adam Bolek – Burmistrz Miasta. Wcześniej Burmistrz wspólnie z Prezesem Cerradu Czarnych w Radiu Rekord zapraszali słuchaczy na ten mecz.Całe wydarzenie było również transmitowane na żywo w telewizji POLSAT SPORT.


Drużynie z Radomia kibicowali uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach, którzy na mecz pojechali oficjalnym autokarem zespołu Czarnych. Uczniowie głośnym dopingiem ubrani w jednolite koszulki z logo Białobrzegów wspaniale promowali nasze miasto. Po meczu wszyscy spotkali się z siatkarzami, robili sobie zdjęcia, zbierali autografy, a także wykonano wspólne zdjęcie pamiątkowe. W obu zespołach nie brakowało klasowych graczy, reprezentantów swoich krajów. W ekipie Cuprum grało trzech uczestników niedawnego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich: Marcin Możdżonek, Grzegorz Łomacz i Niemiec Marcus Bohme. Tylu samo siatkarzy berlińskich zmagań  zagrało w zespole Cerradu Czarnych: Wojciech Żaliński, Lukas Kampa (kadra Niemiec) i Neven Majstorović (Serbia). Pomimo wspaniałego dopingu mecz wygrała drużyna Cuprum pokonując po Tie-breku drużynę Cerradu Czarnych 3:2. W ramach Partnera Meczu w koszulkach z logo naszej gminy wystąpili Neven Majstorović (reprezentant Serbii) oraz Adam Kowalski – Libero zespołu. Podczas meczu na elektronicznych bandach była również prezentowana reklama naszej gminy, wywieszone były banery reklamowe oraz flaga. Oprócz tego wszyscy kibice otrzymali dodatek gazety Echo Dnia z reklamą zapraszająca do Białobrzegów. Promocja przez sport to jedena z najlepszych form tworzenia pozytywnego wizerunku, która ułatwia podejmowanie działań zmierzających do rozwoju naszej gminy. Jeżeli korzysta na tym wymiernie również nasza młodzież oraz widzi nas wielu telewidzów z całej Polski to warto podejmować takie działania – mówił po meczu Adam Bolek.


Przypomnijmy, że w ramach Partnerstwa realizowane będą jeszcze następujące działania:
1. Już 24 lutego br. młodzież z Gimnazjum zagra w turnieju siatkarskim w Radomiu, gdzie rolę asystentów trenerów pełnić będą obecni zawodnicy Cerradu Czarnych Radom.
2. Przeprowadzenie treningu pokazowego w białobrzeskich szkołach przez trenerów klubu (obecnie są nimi Raul Lozano i Robert Prygiel).
3. W hali sportowej planowany jest mecz sparingowy siatkarzy Cerradu Czarnych Radom.

 

Wywiad z Burmistrzem oraz Prezesem Cerradu Czarnych Radom w Radiu Rekord

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid