plen

dscf590421 i 22 maja 2016 r. na Stadionie Miejskim im. Z. Siedleckiego w Białobrzegach odbył się weekend rozrywkowy w ramach XVIII Majowych Dni Białobrzegów.

Organizatorami tegorocznej imprezy byli: Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach.

W sobotnie popołudnie już od godz. 17.00 na scenie prezentowali się młodzi artyści z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach. Od godziny 19.00 w Białobrzegach królowało disco polo za sprawa występów zespołu ISABELLA, EXTAZY oraz PLAYBOYS. Zabawę pod chmurką do późnych godzin wieczornych prowadził zespół ZELGA BROTHERS.
Majowe Dni Białobrzegów w niedzielę na scenie rozpoczęła prezentacja uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego oraz uczniów placówek oświatowych z gminy Białobrzegi, a na boisku piłkarskim  mecz OLDBOYS Pilica Białobrzegi pomiędzy byłymi zawodnikami Pilicy Białobrzegi (wychowankowie klubu), a byłymi graczami Pilicy, którzy pochodzą z innych klubów. Po zaciętym zwyciężyła drużyna złożona z graczy innych klubów 7:5. O godz. 18.30 Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek wraz z przyjaciółmi Ziemi Białobrzeskiej powitali mieszkańców. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych uczestników imprezy zorganizowano wiele atrakcji m.in. pokazy motorowe, pokazy grupy rekonstrukcyjnej z Wyśmierzyc, pokazy grupy wysokościowej z Rzeszowa, miasteczko rycerskie dla dzieci oraz program animatorski dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Fundacje wsparcia Rolnika Polska Ziemia Nie zabrakło także gier, zabaw, malowania twarzy, wesołego miasteczka, stoisk gastronomicznych, reklamowych i artystycznych. Swoje stanowisko przygotowali również pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach, którzy zorganizowali loterię i poczęstunek, zbierając w ten sposób środki finansowe na operację chorej Alicji. W godzinach wieczornych wystąpiła Orkiestra Dęta przy OSP w Białobrzegach, akrobatyczna grupa MAGNIFICA, zespół ANOTHERLAND, zespół LUSTRO oraz gwiazda wieczoru zespół PERFECT – kultowy polski zespół rockowy. Osiemnaste Majowe Dni Białobrzegów zakończył pokaz sztucznych ogni.

 

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tej imprezy, a w szczególności: Starostwu Powiatowemu w Białobrzegach, Powiatowej Komendzie Policji w Białobrzegach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiszynie, Orkiestrze Dętej działającej przy OSP w Białobrzegach, Fundacji Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA, Instytutowi Gospodarki Rolnej,  Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Białobrzegi, Dyrektorom i Nauczycielom z placówek oświatowych z gminy Białobrzegi, Dyrektorowi i Pracownikom Zakładu Usług Komunalnych w Białobrzegach, Dyrektorowi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach, Kierownikowi i Pracownikom Stadionu Miejskiego im. Z. Siedleckiego w Białobrzegach.
W szczególności dziękujemy sponsorom, gdyż bez ich zaangażowania i pomocy program imprezy nie mógłby być tak okazały.

 

Sponsorzy Majowych Dni Białobrzegów 2016:
Bank Spółdzielczy w Białobrzegach, FRUBELLA JUICE POLAND SP. Z O.O., BUDO - POSTĘP - Tadeusz Łukiewicz  i Rafał Siadaczka , Sklep "GROSIK" Marta i Marcin Krzesińscy, AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O., Zbyszko Company Sp. z o.o., PPHU „ARMEX” - Barbara i Mariusz Mruk, Zakład Wyrobów Budowlanych Bud-Bet S.C. - Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński, Skład Opału i Materiałów Budowlanych - Krystyna i Marian Kaweccy, QUANTUM Foods Global Sp. z o.o. – Jarosław Krzyżanowski, PHU „Pizzeria La Cava” - Jadwiga Wielgus, ŚWIAT ALKOHOLI - Małgorzata i Mateusz Telbuch,  "INSBUD" - Krzysztof Werens, MyCenter - Dorota i Piotr Krzesińscy, Autonaprawa - Wiesław Pękacki, PHU „Smakosz”  - Tadeusz Sarniak, „Krista”  - Stanisław Dąbrowski, DELIKATESY - Ewa i Krzysztof Więckowscy, Transport Samochodowy - Agnieszka i Dariusz Pośnik, PHU “JAN” - Jan Kozłowski, "Kwiatoteka" - Anna i Krzysztof Woźniak, „Renex” Produkcja Mebli- Ireneusz Żaczek, Sklep meblowy - Krzysztof Wojtczak, „Zajazd Jagielloński” - Marcin i Jarosław Jagiełło, „Zajazd Myśliwski” - Maria i Andrzej Brodeccy, „Agencja Ubezpieczeniowa” - Renata i Artur Wielusińscy, "Geolex" - Jarosław Chydziński, Przewozy Autokarowe Krajowe i Międzynarodowe „PAŁCZYŃSKI” - Kazimierz Pałczyński, Hurtownia Piwa, Wina i Napoi - Tomasz Tomczyński, F.H.U. SEBASTIANO - Józef Łysakowski, Ubezpieczenia - Michał Gapys, "ARTEX" - Artur Wrzesiński, FHU "INSTALEX" Mariusz Prasek, Firma Helenka - Ewa Mendyk Jolanta Piwowarczyk, F.U. PRETTY - Jolanta Wielgus, Kacprzak Stanisław & Syn S.C. - Stanisław i Krzysztof Kacprzak, FPHU Verkko - Krzysztof Mielewski, PPUH WIMAR - Waldemar Markowski, Zakład Fryzjerski WOJTEK - Wojciech Bednarczyk, Usługi Budowlane - Zbigniew Zarychta, „Centrum Brukarstwa” - Konrad Wiśniewski, EnergoSter Sp. z o.o.  - Mariusz Mejka, Sklep części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych - Ryszard  Kaczmarczyk, PH „Ogrodnik” - Marek Napieraj, „LEWIATAN”- Tadeusz Sarniak, Usługi Koparkowo-Transportowe - Sławomir Walczak PHU „SŁAW-TRANS”, Zakład Ślusarski - Arkadiusz Woźniak, Salon Fryzjerski „LOOK" - Aneta  Sułek, Kos-lex Sp. z o .o - Andrzej i Krzysztof Leksińscy, "GEOGLOB" - Hubert Skrzeczyński, Salon Fryzjerski "TRENDY" - Katarzyna Bartosiak, Auto -  Naprawa - Holowanie - Mirosław Makowski, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Barbara i Stanisław Kwapis, Zakład Usług Budowlanych - Barbara i Leszek Trzaska, Salon Fryzjerski „AGNES” - Agnieszka Sułecka, PHU "AUTO RADAM" - Radosław Birkowski, "BAR PARK" - Halina i Krzysztof Michlak, Sklep Przemysłowy - Halina i Marian Bomba, FHU „Hollagro” - Jarosz Grzegorz, Zakład Fryzjerski - Cezariusz i Agnieszka Rożek, „Sezam” Agencja Ochrony Osób i Mienia - Marian Dulkowski, Artykuły Budowlane, Hydrauliczne i Sanitarne - Henryk Bernat, Sklep Motoryzacyjny -  Paweł Młodawski, "LITEX" - Lidia i Marek Gruszczyńscy, Kwiaciarnia Magda - Magdalena Gutkiewicz, ZPHP STAR-MAR - Stanisław Grodecki ,Marek  Krzcot, Marta Skoczkowska, Usługi Stolarskie - Sylwester Mazurkiewicz, Studio Reklamy - Michał Wolczyk, Zakład Szewski - Bogdan Rupniewski, WITAMINKA - Łukasz Traczyk, Sklep Mięsno - Wędliniarski - Aneta  Zgiep, Salon Fryzjerski "Marzenia" - Bernadeta Kłosiewicz, PHU "OMEGA" - Wioletta Bienias, SOVITA Sp. z o.o. - Jarosław Traczyk , Łukasz Rybski, „Dar-mar” Pokrycia Dachowe -  Maria i Dariusz Kot, BIAŁOBRZESKIE LODY - Jadwiga  i Zbigniew Gruszczyńscy, KRAINA DZIECKA - Małgorzata i Mateusz Telbuch, Restauracja „Zodiak” - Magdalena i Andrzej Brodziakowie.
Patronat medialny nad imprezą objęły: Echo Dnia, ZEBRRA.TV, Białobrzeska Gazeta, Polski Portal Informacyjny wSensie.pl, Radio ESKA oraz Portal radomsport.pl

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid