plen

1Początek wakacji ... niedziela 3 lipca - odbyła się kolejna edycja spławikowych zawodów wędkarskich pod nazwą „Wakacje z wędką”, na bulwarze jeziora wschodniego.

Organizatorem zawodów było koło wędkarskie nr 19 PZW Syrenka - Białobrzegi. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek, którego reprezentował zastępca Mieczysław Danielewicz.


Planowany start zawodów przewidziany był na godzinę 9.00 - niestety niesprzyjająca aura wymusiła przesunięcie zawodów na wczesne godziny popołudniowe . Impreza wystartowała o godzinie 13-tej . Pomimo chłodniejszego dnia i przelotnych już opadów deszczu do rywalizacji przystąpiła rekordowa ilość dzieci  ( 38 uczestników ) w dwóch kategoriach wiekowych ( do 10 lat i w przedziale 10-14 lat ), którym towarzyszyły całe rodziny oraz duże grono kibiców i sympatyków tej bardzo widowiskowej dyscypliny.
Już po raz drugi zawody wędkarskie miały rangę „międzynarodową" - troje ze startujących  zawodników pochodziło z CHIN . Czas rywalizacji dla młodszej grupy wynosił 1 godzinę , starsza grupa łowiła 2 godziny.  Po końcowym sygnale złowione ryby wzorem profesjonalnych zawodów zostały zważone w obecności uczestników po czym wszystkie wróciły do wody a zawodnicy czekali na ogłoszenie wyników. W tym czasie zostały zorganizowany gry i zabawy dla dzieci , malowanie twarzy i inne atrakcje, które na prośbę zarządu Koła nr 19 Syrenka poprowadziła wraz z 3 osobowym zespołem animatorek Pani Jolanta Skuza z przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach.
W trakcie całej imprezy dla wszystkich dzieci i ich opiekunów na bieżąco były przygotowywane pyszne gorące gofry oraz pożywne hot-dogi, nie zabrakło również napojów i słodyczy.

Po ogłoszeniu wyników wiceburmistrz Mieczysław Danielewicz oraz zarząd Koła nr 19 PZW Syrenka - Białobrzegi wręczyli puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych uczestników, którymi byli:
 
Kategoria do lat 10:
1. Jan Adamowicz
2. Kacper Wrona
3. Podsiadlik Bartosz

Kategoria do lat 14:
1. Bartłomiej Traczyk
2. Dominik Ignacak
3. Bartosz Pośnik

" Wakacje z wędką " to zawody w których nie ma przegranych. Dzięki staraniom członków Koła PZW nr 19 Syrenka - Białobrzegi oraz wielu przychylnym ludziom udało się pozyskać całą rzeszę sponsorów dla tej imprezy a każde ze startujących dzieci wróciło do domu uśmiechnięte z cenną nagrodą , dyplomem i medalem na piersi ;)
Sponsorami zawodów byli ( w kolejności alfabetycznej ):

- Bank Spółdzielczy Białobrzegi
- Biuro Rachunkowe Alina Witkowska
- Budo-Postęp s.c.
- Centrum Brukarstwa Konrad Wiśniewski
- Dominium Konrad Rudecki
- Domtel Cezary Wójtowicz
- Emka-Sped Transport i Spedycja
- Eurocentrum Blachy Michał Michalski
- GEO-LEX Geodezja Białobrzegi
- Global Cosmed Group
- Gut-Mix Edmund Gutkiewicz
- Inclusive Dariusz Dąbrowski
- Insbud Adam i Krzysztof Werens
- Jan Properties Li Zhiming
- JKW Sp. z o.o. Krzysztof Wielgus
- Life Auto Adam Traczyk
- M.A.T.  Zbigniew Matysiak
- PKZ Ceramika Polska Sp. z o.o.
- Pokrycia Dachowe Dar-Mar Dariusz Kot
- PPUH Perfetta Marek Rąbkowski
- Przewozy Autokarowe Pałczyński
- Sensas Polska Ernest Gutkiewicz
- Sklep Wędkarski Stanisław Pękacki
- Sovita Sp. z o.o. Jarosław Traczyk
- Świat Ubezpieczeń Anna i Michał Gapys
- Usługi Stolarskie Karol Pośnik
- Verkko Krzysztof Mielewski
- Votum S.A.
- Winowajca Mieczysław Kołacki
- Wulkanizacja Krzysztof Kamiński

Wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom , sponsorom oraz osobom pomagającym w organizacji imprezy serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez Koło nr 19 PZW Syrenka - Białobrzegi.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid