plen

mgok 02022015 03Drugi tydzień Tęczowej Zimy rozpoczęliśmy bardzo aktywnie. Uczestnicy akcji w poniedziałkowe przedpołudnie wyruszyli do Centrum Zabaw HULA PARK do Radomia. Największym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich cieszyły się konstrukcje rurowe z armatkami, trampoliną i basenikami kulkowymi. Dzieci korzystały również z jeździków, samochodzików oraz skakały na ogromnych piłkach po całym przygotowanym placu zabaw. Szaleństwo dokazywania i radości, nie miało końca. Czas spędzony na doskonałej zabawie upłynął bardzo szybko. Po dwugodzinnych figlach na twarzach dzieci nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i dyskusje słychać było jeszcze w drodze powrotnej. Uczestnicy Tęczowej Zimy wrócili do domów bardzo zadowoleni, pełni niezapomnianych wrażeń i emocji. Wspólny wyjazd możemy zaliczyć do bardzo udanych.

27.01.2015r (wtorek)
Kolejny dzień Tęczowej Zimy spędziliśmy w kinie Helios w Radomiu. Nasi milusińscy obejrzeli film fantastyczno-przygodowy pn. „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”.   Dzieci z ogromnym zaciekawieniem śledziły przygody Larry’ego Daleya, strażnika pracującego w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Podczas seansu nie brakowało emocji, a na sali rozlegały się często wybuchy śmiechu. Dzieci pełne wrażeń wróciły do domów.

28.01.2015r (środa)
W środowy poranek na uczestników zimowej akcji zorganizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury czekały kolejne atrakcje. Wszyscy wybraliśmy się do Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu, gdzie obejrzeliśmy jedną z najpiękniejszych i najciekawszych baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Słowik”. To mądra opowieść o wolności, przyjaźni i przywiązaniu. W spektaklu aktorzy wykorzystali piękne lalki i maski wykonane na Tajwanie przez tamtejszych artystów. Sądząc po reakcjach dzieci wyjazd do teatru można uznać za udany.

29.01.2015r (czwartek)
Z kolei czwartek, to dzień w którym dzieci wyjechały do Warszawy na interaktywną, największą w Polsce wystawę klocków lego. Uczestnicy wyjazdu zachwycali się eksponatami przedstawiającymi postacie, miejsca, wydarzenia znane z bajek czy filmów, scenami historycznymi oraz najsłynniejszymi budowlami architektonicznymi zarówno zabytkowymi jak i współczesnymi. Takie połączenie pozwoliło zwiedzającym na poszerzenie wiedzy z zakresu historii, geografii i architektury. Największe wrażenie na dzieciach wzbudził Titanic, do którego budowy wykorzystano ponad 500 000 klocków. Budowla mierzy 3 metry wysokości oraz 11 metrów długości. Dużą atrakcją dla uczestników wyjazdu były również mechanizmy aktywizujące dzieci. Makiety wyposażone w sterowane oświetlenie i mechanizmy umożliwiały samodzielne uruchamianie eksponatów, co bardzo podobało się dzieciom. Na zakończenie wycieczki dzieci odwiedziły McDonald´s . Uczestnicy Tęczowe Zimy pełni wrażeń wrócili do Białobrzegów.

30.01.2015r (piątek)
Zakończeniem tegorocznej Tęczowej Zimy 2015 zorganizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach był wyjazd na pływalnię Neptun do Radomia. 
Po całym tygodniu pełnym emocji i wycieczek wszyscy bardzo chętnie korzystali z atrakcji radomskiej pływalni. Po dwugodzinnej, relaksującej kąpieli nasi wychowankowie udali się jeszcze na posiłek do pobliskiego McDonald's.

Piątkowym wyjazdem na pływalnię Neptun zakończyliśmy dwutygodniową akcje zimową pn. „Tęczowa Zima 2015” – aktywne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży z gminy i powiatu białobrzeskiego. Mimo dużego zróżnicowania wiekowego wszyscy świetnie zintegrowali się z grupą, współpracowali ze sobą, a także wzajemnie pomagali sobie. Uśmiechy na twarzach naszych pociech gościły nieodzownie podczas dwutygodniowych spotkań z MGOK. Cieszymy się, że mogliśmy urozmaicić dzieciom czas podczas ferii zimowych oraz zapraszamy na AKTYWNE LATO z MGOK.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid