orlikcup 01W sobotę (tj.30.05.2015 r.) na boisku orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach odbył się turniej piłki nożnej ORLIK CUP 2015 - wiosna. W turnieju zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi najlepszą drużyną okazał się zespół OMEGA, który w emocjonującym finale po rzutach karnych pokonał drużynę D92.

Trzecie miejsce zajął zespół GANG Z PLEBANI. Najlepszym strzelcem turnieju został Daniel Duda z zespołu GANG Z ALBANI – 5 strzelonych goli. Gratulacje, medale, puchary i nagrody rzeczowe dla uczestników zawodów przekazał Starosta Białobrzeski – Andrzej Oziębło oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi – Adam Bolek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów za sportową rywalizację i obecność. ZAPRASZAMY NA TURNIEJ JESIENNY!