plen

czarni 16032016 15W dniu 16 marca br.  w Hali sportowej w Białobrzegach odbył się pokazowy trening dla białobrzeskiej młodzieży przeprowadzony przez trenerów i siatkarzy drużyny Plus Ligi Cerradu Czarnych Radom.

Przyjechali do nas i prowadzili zajęcia Raul Lozano i Robert Prygiel, a pomagali im Daniel Pliński (kapitan zespołu), Lucas Kampa (reprezentant Niemiec), Bartłomiej Grzechnik (reprezentant młodzieżówki) oraz Bartłomiej Szczurek.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, Publicznego Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego w Białobrzegach. Po przeprowadzonej rozgrzewce zostały  rozegrane dwa mecze. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się dwa zespoły z Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach wspomagane przez  zawodników Czarnych Radom. W drugim spotkaniu do rywalizacji stanęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego oraz 4 osobowa reprezentacja zawodników Czarnych Radom. Mimo fantastycznej gry naszych uczniów górą była rutyna. Jednak nie wynik był najważniejszy.
Po zakończonym treningu uczniowie otrzymali od naszych gości gadżety i autografy oraz mieli możliwość zrobienia wspólnych zdjęć.
Raul Lozano zachęcał młodzież do uprawiania siatkówki i jak podkreślił, aby osiągnąć sukces w tym sporcie trzeba trenować pod okiem dobrego trenera i dużo, dużo razy ćwiczyć każdy z elementów tej gry.
Przeprowadzony trening był jednym z elementów partnerstwa regionalnego, którego członkiem jest gmina Białobrzegi. Jak podkreśla Sławomir Bielecki – Sekretarz, w ramach tego partnerstwa byliśmy tytularnym Partnerem Meczu Plus Ligi pomiędzy Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin oraz Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel, gdzie korzystaliśmy z licznych możliwości promocji, w tym z reklamy w telewizji Polsat i Radiu Record. Również uczniowie Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach brali udział w turnieju siatkarskim klas gimnazjalnych w Radomiu oraz kibicowali drużynie seniorów w dwóch meczach Plus Ligi.

Relacje video z wydarzenia do obejrzenia TUTAJ

 

airlyc

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid