glowne17 grudnia 2016 w budynku Cechu Rzemieślników i Małych Przedsiębiorców odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Miejskiego Klubu Sportowego „Pilica” Białobrzegi.

W tym roku podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku uroczystość została podzielona na dwa etapy.


Najpierw o godzinie 17 na spotkanie przybyli juniorzy, trampkarze oraz najmłodsi adepci futbolu Obecni byli również trenerzy młodych futbolistów oraz ich rodzice. Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali od św. Mikołaja prezenty: gadżety klubowe w postaci szalika i kalendarza oraz paczkę słodyczy.
Druga część uroczystości rozpoczęła się o godzinie 19.30. Przybyli na nią zawodnicy I drużyny, trenerzy, przedstawiciele władz samorządowych na czele z burmistrzem Adamem Bolkiem i starostą Andrzejem Oziębło, księża pracujący w naszej parafii: ks. Karol Kwiatkowski i ks. Aleksy Kołsut, byli zawodnicy klubowi, działacze, sponsorzy jak również sympatycy naszego klubu.
Na początku głos zabrał obecny prezes klubu Jacek Kacprzak, który podziękował za dotychczasowe zaangażowanie i pracę wykonaną na rzecz klubu w mijającym roku. Następnie głos zabrał burmistrz Adam Bolek, który podziękował wszystkim tym, którzy pracują na rzecz klubu jak również wspierają klub finansowo. Wyróżnił również byłych prezesów, którzy swoim zaangażowaniem i pracą znacznie przyczynili się do rozwoju sportu w naszym mieście.
- Cieszę się, że są tutaj byli zawodnicy, z którymi grałem i wśród których wychowałem się sportowo. Bardzo mnie również cieszy, że już niedługo zacznie się pobór do żeńskiej drużyny, która po raz pierwszy powstanie w naszym klubie – dodał burmistrz Adam Bolek.
Chwilę później prezes Kacprzak podziękował naszym sponsorom za wkład na rzecz rozwoju piłki nożnej w Białobrzegach.
Na koniec głos zabrał ks. Aleksy, który życzył, aby nadchodzące święta minęły w atmosferze rodzinnego spokoju i ciepła, a nadchodzący rok 2017 był jeszcze bardziej obfity w sukcesy sportowe niż rok 2016.
Wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i wspólnie zasiedli do wigilijnej kolacji.

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid