plen

p3020236W Publicznej Szkole Podstawowej nr. 1 w Białobrzegach odbyła się akcja "Bądź widoczny, bądź bezpieczny", której organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Warszawie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Celem kampanii jest nieustanne przypominanie dzieciom i młodzieży oraz dorosłym jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze w ruchu pieszym i rowerowym.

Uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w prelekcjach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowych. Wykładowcami byli policjanci i strażacy z naszych jednostek. Wszyscy uczniowie, biorący udział w programie profilaktycznym otrzymali odblaskowe elementy.

W spotkaniu z uczniami naszej podstawówki wzięli udział: wicemarszałek woj. mazowieckiego Rafał Rajkowski, radny Sejmiku woj. mazowieckiego Zbigniew Gołąbek, wicedyrektor WORD, burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek, komendant PSP Zbigniew Łubiński, komendant Policji Janusz Guziak.

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid