plen

glowneW Świątecznym klimacie piątkowego popołudnia, na spotkaniu rodzinnym dzieci, rodziców i instruktorów zajęć plastycznych Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury, powstawały cudeńka wycinane z różnych materiałów, rzeźby w glinie oraz kolorowe koguciki.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego też, aby i w naszym ośrodku zagościła świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy dla dzieci oraz rodziców warsztaty Wielkanocne, które odbyły się w dniu 7 kwietnia 2017 r. godz.16:30 .

Podczas zajęć dzieci z każdej grupy wspólnie (dziecko – rodzic – nauczyciel) wykonały prace o tematyce wielkanocnej z materiałów plastycznych.. Cały Dom Kultury zamienił się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem ale był też i czas na miłe pogawędki. Rodzice i dzieci wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Powstały piękne i niepowtarzalne prace, które dzieci zabrały do domu, ale będzie je można jeszcze podziwiać na wernisażu konkursu plastycznego , który odbędzie się w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury dnia 19 kwietnia b.r. o godz. 16.30 i na który wszystkich serdecznie zapraszamy.
Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid