plen

lekkoatletyka plakat pilica 092017Po wielu latach w Klubie Sportowym Pilica reaktywowana zostaje sekcja lekkoatletyczna, która w Białobrzegach ma długoletnią tradycję.

Zapraszamy dzieci i młodzież do zapisywania się do nowopowstającej sekcji! W swojej 95-letniej historii białobrzeski klub wychował świetnych lekkoatletów, którzy reprezentowali Polskę na zawodach najwyższego szczebla. Byli to: olimpijczyk z Los Angeles Zygmunt Siedlecki, trener tyczkarzy Andrzej Krzesiński, Ryszard Krzesiński i wielu innych.


Lekkoatletyka to dyscyplina, która jest bazą do uprawiania wszystkich gier zespołowych, dyscyplin, które rozwijają człowieka pod każdym względem. Sport kształtuje pozytywne cechy osobowości każdego młodego człowieka: punktualność, wytrwałość, zdrową rywalizację w duchu fair play. Sport zastępuje każdy lek, lecz wszystkie lekarstwa razem wzięte nie zastąpią sportu.
Trenerami w sekcji lekkoatletycznej będą: Małgorzata Nowak (tel. 502594857) i Konstanty Wieczorek (600522334). Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerami lub prezesem klubu Jackiem Kacprzakiem.
- Dzisiaj stadion doczekał się profesjonalnej bieżni lekkoatletycznej. Wybudowana została z myślą o naszych dzieciach, które swój talent sportowy chcą rozwijać nie tylko w piłce nożnej, ale również w innych dyscyplinach. Zachęcam więc wszystkich uczniów szkół do aktywności fizycznej i zapisania się do nowo powstającej sekcji lekkoatletycznej w klubie sportowym Pilica Białobrzegi – mówi burmistrz Adam Bolek.

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid