Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

2 maja urząd będzie nieczynny

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach będzie nieczynny w piątek, 2 maja. To dzień wolny od pracy w zamian za święto, które przypada w sobotę 3 maja.

Prosimy, by zaplanowali Państwo załatwienie spraw w innych dniach.   

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności