Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Białobrzegi pokazały siłę serc – festyn charytatywny dla Leona Słomki

23 marca 2025 roku mieszkańcy powiatu i liczni goście zebrali się w Białobrzegach, by wspólnie wesprzeć Leona Słomkę – wspaniałego chłopca, walczącego z dystrofią mięśniową Duchenne’a. 

Festyn charytatywny był nie tylko okazją do pomocy, ale także świętem jedności, życzliwości i wielkich serc. Od samego rana na uczestników czekały liczne atrakcje. Występy dzieci i młodzieży, malowanie twarzy, dmuchańce oraz symulator jazdy przyciągnęły najmłodszych, a dorośli chętnie włączali się w licytacje kolekcjonerskich przedmiotów. Na przykład , filiżanki  z autografem obecnego Wicepremiera i Ministra Obrony Narodowej, przekazane na licytację przez burmistrza miasta i gminy Białobrzegi Adama Bolka wylicytowano za 3 tys. zł. 

Muzyczna oprawa wydarzenia była wyjątkowa – na scenie wystąpili znane, popularne zespoły.  A muzyczną kulminacją wieczoru był energetyczny koncert zespołu Playboys. 

Lokalne restauracje i Koła Gospodyń Wiejskich z naszego powiatu przygotowały domowe przysmaki – zupy, dania drugie, ciasta. Jak zawsze – fantastyczne smaki i niesamowita jakość każdego  dania. 

Dziękujemy każdemu, kto wczoraj wsparł festyn! Każda złotówka przybliża Leona do leczenia i rehabilitacji. Białobrzegi udowodniły, że potrafią się jednoczyć w ważnych sprawach. Festyn był nie tylko sukcesem organizacyjnym, ale przede wszystkim symbolem nadziei i wsparcia. To dowód na to, że w walce z chorobą Leon i jego rodzina nie są sami.

 

Galeria zdjęć

Festyn  - Leon Słomka Festyn  - Leon Słomka  (KGW) Festyn  - Leon Słomka  - Burmistrz miasta i Gminy Festyn  - Leon Słomka  - licytacje Festyn  - Leon Słomka - występy Festyn  - Leon Słomka Festyn  - Leon Słomka  - KGW Festyn  - Leon Słomka
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności