Częściowe zamknięcie drogi
Informujemy, że w dniu 15.06.2026 r. Węzeł Białobrzegi Północ będzie częściowo zamknięty w godzinach 7:00–18:00 z powodu układania masy bitumicznej na ciągu głównym drogi S7a. Zamknięty będzie wjazd z drogi S7 z kierunku Warszawy oraz zjazd na drogę S7 w kierunku Radomia. Ograniczenia zostaną wprowadzone w uzgodnieniu z GDDKiA. Prosimy o korzystanie z sąsiednich węzłów drogowych oraz stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.
Za utrudnienia przepraszamy.

