Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Konstytucji 3 Maja

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 Maja  
składam wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Białobrzegi serdeczne życzenia pokoju, jedności i dumy z bycia częścią wspólnoty, którą tworzymy.

Niech biało-czerwone barwy zawsze przypominają nam o wartościach, które nas łączą — wolności, solidarności i odpowiedzialności za drugiego człowieka.  
Życzę, by te dni były czasem refleksji, ale też radości z tego, że możemy żyć w kraju, w którym historia splata się z nowoczesnością, a przyszłość zależy od nas samych.


Z wyrazami szacunku,  
Adam Bolek
Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Konstytucji 3 Maja

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności