Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

8 marca.Życzenia Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi z okazji DNIA KOBIET

Drogie Panie  Miasta i Gminy Białobrzegi,
z okazji Dnia Kobiet składam Wam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania. To właśnie dzięki Wam nasza gmina jest miejscem pełnym energii, troski o innych i codziennej życzliwości.

Wasza siła, pracowitość i determinacja widać w rodzinach, w pracy, w działalności społecznej i w życiu naszej lokalnej wspólnoty. Każdego dnia współtworzycie Białobrzegi — nowoczesne, otwarte i przyjazne miejsce do życia.

Dziękuję za wszystko, co robicie dla swoich bliskich i dla naszej gminy.


Z wyrazami szacunku
Adam Bolek
Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi 

Dzień kobiet

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności