Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi

Z ogromną radością ogłaszamy I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi!  
Już 15 marca (niedziela) o godz. 10:00 widzimy się w Sali Sportowej przy PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach – szykuje się dzień pełen sportowych emocji, zdrowej rywalizacji i świetnej atmosfery!  
Grasz amatorsko? A może regularnie odbijasz piłeczkę i chcesz sprawdzić swoją formę? Ten turniej jest właśnie dla Ciebie!
  Kategorie wiekowe:
  I – do 15 lat
  II – 16–54 lat
  III – powyżej 55 lat
Nie ma znaczenia wiek – liczy się pasja, refleks i dobra zabawa!

Jak wziąć udział? 

  • zapoznać się z regulaminem turnieju
  • uzupełnić kartę zgłoszeniową
  • wysłać uzupełnioną kartę zgłoszeniową do 11.03.2026r.  na e-mail:  promocja@bialobrzegi.pl  

REGULAMIN TURMIEJU 

KARTA ZGŁOSZENIA

  WSTĘP WOLNY!
Zabierz rodzinę, znajomych i przyjdź kibicować! Niech 15 marca Białobrzegi zabrzmią od stukotu piłeczki i głośnego dopingu!   
Do zobaczenia przy stole!  

I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności