Kolejna edycja spławikowych zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi
17 maja nad Jeziorem Zachodnim w Białobrzegach odbyła się kolejna edycja spławikowych zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi. W wydarzeniu udział wzięło 16 zawodników, którzy mimo zmiennej pogody mogli liczyć na dobre brania i sportową atmosferę.
Czterogodzinna rywalizacja dostarczyła wielu emocji, a uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami oraz cierpliwością. Ostatecznie klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
- Łukasz Strupiński – 5650 pkt
- Daniel Bednarski – 3750 pkt
- Adrian Solarski – 3010 pkt
Zawody były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do integracji lokalnego środowiska wędkarskiego i aktywnego spędzenia czasu nad wodą.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz gratuluje zwycięzcom osiągniętych wyników. Słowa uznania kierujemy również do organizatorów wydarzenia PZW Koło Syrenka 19 Białobrzegi za przygotowanie i tradycyjnie sprawne przeprowadzenie zawodów.
