Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Kolejna transmisja z burmistrzem – zapraszamy do udziału

Już 20 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna transmisja na żywo z burmistrzem miasta i gminy Białobrzegi, Adamem Bolkiem. Będzie to następna okazja do bezpośredniej rozmowy z burmistrzem oraz zadania pytań dotyczących spraw ważnych dla mieszkańców.

Podczas transmisji poruszane będą tematy… Tak naprawdę to nie wiadomo jakie, bo pytania zalezą wyłącznie od was! Pytajcie o tym, co jest dla was ważne.  Każdy głos się liczy. 

Pytania można przesyłać wcześniej za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej urzędu  (www.bialobrzegi.pl) lub zadać je na żywo w trakcie transmisji.

Zachęcamy do aktywnego udziału i śledzenia profilu Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi. Do zobaczenia 20 lutego!

20 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna transmisja na żywo z burmistrzem miasta i gminy Białobrzegi, Adamem Bolkiem.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności