Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Kolejne spotkanie robocze w sprawie modernizacji infrastruktury wodociągowej w Gminie Białobrzegi!

Za nami kolejna narada związana z wdrożeniem kluczowego dla naszej społeczności projektu. Podczas spotkania omówiono bieżący postęp prac przygotowawczych, głownie dotyczących Stacji Uzdatniania wody,  oraz kolejne etapy realizacji inwestycji. Miasto i Gmina Białobrzegi realizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Zintegrowany program modernizacji i rozbudowy infrastruktury wodociągowej dla zrównoważonego rozwoju i przyszłości Miasta i Gminy Białobrzegi”. Projekt jest realizowany dzięki pozyskanemu dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Inwestycja obejmuje szeroki zakres działań mających na celu unowocześnienie lokalnej sieci. W ramach przedsięwzięcia, na  odcinku Sucha - Suski Młynek  pracy z rozbudowy sieci wodociągowej już zostały wykonane. 
Realizacja zadań pozwoli na znaczne ograniczenie strat wody w sieci oraz zwiększenie efektywności zarządzania całą infrastrukturą. 
Całkowita wartość projektu wynosi 24 024 065,41zł. 
Wkład Funduszu Europejskiego wynosi 16 663809,62 zł.

Galeria zdjęć

Kolejne spotkanie robocze w sprawie modernizacji infrastruktury wodociągowej w Gminie Białobrzegi! (4) Kolejne spotkanie robocze w sprawie modernizacji infrastruktury wodociągowej w Gminie Białobrzegi! (3) Kolejne spotkanie robocze w sprawie modernizacji infrastruktury wodociągowej w Gminie Białobrzegi! (2) Kolejne spotkanie robocze w sprawie modernizacji infrastruktury wodociągowej w Gminie Białobrzegi! (6)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności