Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Kolejny Kiermasz Staroci w Białobrzegach za nami!

W sobotę, 12 kwietnia, na targowisku miejskim w Białobrzegach znów zrobiło się kolorowo — odbył się kolejny Kiermasz Staroci! Pogoda w końcu dopisała, a ciepłe promienie słońca tylko podkręciły wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.

Na stoiskach jak zwykle można było znaleźć prawdziwe skarby — od ubrań, książek i biżuterii, po kieliszki, talerzyki, zabawki, rowerki, buty, a nawet piękne stroiki wielkanocne. Byli z nami zarówno nowi wystawcy, jak i stali bywalcy, dzięki czemu kiermasz zyskał jeszcze bardziej sąsiedzki, przyjazny charakter.

Nie zabrakło też smakowitego akcentu — jak zawsze Koło Gospodyń Wiejskich "Szlacheckie SUSANKI"  częstowało pyszną, rozgrzewającą grochówką, domowymi wypiekami i innymi smakołykami.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział — tym, którzy przyszli coś sprzedać, wymienić, kupić, albo po prostu pospacerować i spędzić miło czas. To dzięki Wam ten kiermasz ma wyjątkowy klimat!

Już teraz zapraszamy na majową edycję —10 maja.  Niech tradycja trwa, a nasze rzeczy dostają drugie życie! Do zobaczenia w maju!

 

Galeria zdjęć

Kiermasz kwiecień 2025 (10) Kiermasz kwiecień 2025 (8) Kiermasz kwiecień 2025 (7) Kiermasz kwiecień 2025 (6) Kiermasz kwiecień 2025 (3) Kiermasz kwiecień 2025 (2) Kiermasz kwiecień 2025 (1) Kiermasz kwiecień 2025
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności