Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Kolejny kiermasz staroci za nami.

Sobota  14 marca upłynęła w wyjątkowej atmosferze spotkań, rozmów i poszukiwania przedmiotów z duszą. Wśród stoisk można było znaleźć prawdziwe skarby: ubrania, książki, biżuterię, szkło, zabawki oraz wiele innych ciekawych rzeczy, które cieszyły oczy i budziły wspomnienia. Dopisała również pogoda, dzięki czemu odwiedzający mogli spokojnie spacerować między stanowiskami i odkrywać kolejne perełki.

Cieszy nas, że jak zawsze pojawili się zarówno stali bywalcy, jak i nowe osoby, które dopiero poznają klimat naszego kiermaszu. To właśnie dzięki Wam to wydarzenie ma tak wyjątkowy charakter.

Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i wspólnie spędzony czas.

Już dziś zapraszamy na kolejny kiermasz staroci, który odbędzie się 11 kwietnia. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

Kiermasz staroci marzec 2026 (3) Kiermasz staroci marzec 2026 (2) Kiermasz staroci marzec 2026 (4) Kiermasz staroci marzec 2026 (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności