Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Lodowisko miejskie w Białobrzegach. Koniec sezonu.

Drodzy mieszkańcy  i gości Miasta i Gminy Białobrzegi, informujemy, że od dnia 23 lutego 2026r. lodowisko w Białobrzegach nie będzie czynne.   To już ostatnie dni, żeby wskoczyć na łyżwy i poczuć zimową atmosferę.  Dziękujemy wszystkim za udany i owocny sezon zimowy, za wasze sukcesy,  pierwsze kroki na lodzie i sportowe emocje!  

Lodowisko miejskie w Białobrzegach. Koniec sezonu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności