Ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji po raz kolejny organizuje skierowany do lokalnej społeczności ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Celem konkursu jest promocja właściwych zachowań oraz wyróżnienie policjantów, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą, umiejętnościami i wysokim poziomem realizowanych zadań, a także osobistym zaangażowaniem w działania mające na celu pomoc osobom krzywdzonym, w tym osobom doznającym przemocy domowej. Obecność wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu to wyróżnienie, wyjątkowy dowód uznania społeczności lokalnej dla profesjonalizmu i determinacji policjantów w działaniach podejmowanych na rzecz pomocy osobom pokrzywdzonym.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu oraz rozważenie rozpowszechnienia idei konkursu „Policjant, który mi pomógł” wśród lokalnej społeczności.
Zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin dostępne są na stronie www.policja.pl.
Zgłoszenie należy przesłać do 31 maja 2026 r. na adres poczty elektronicznej email: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl. lub drogą pocztową na adres: Komenda Główna Policji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa.
Konkurs stanowi społeczną ocenę działań policji, a nominacja jest wyróżnieniem za zaangażowanie w bezpieczeństwo obywateli .
FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATA
FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATA
Więcej informacji na stronie: https://policja.pl/pol/policjant-ktory-mi-pomo/498,Ogolnopolski-konkurs-quotPolicjant-ktory-mi-pomoglquot.html


