Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Otwarcie lodowiska

31 grudnia od godziny 15:00 zapraszamy na lodowisko! Zabierzcie dobry humor i własne łyżwy – będzie ślisko, wesoło i zimowo. Wypożyczalnia sprzętu rusza od 2 stycznia 2026 r.
Do zobaczenia!    

lodowisko

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności