Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Lodowisko w Białobrzegach – zapraszamy!

Jak co roku, mieszkańcy Białobrzegów mogą cieszyć się zimową atrakcją, która na stałe wpisała się w krajobraz zimowego miasta.

Na placu Zygmunta Starego ponownie otwiera się lodowisko pod niebem! Lodowisko jest doskonałym miejscem na rodzinne popołudnia, randki czy spotkania ze znajomymi w nieco aktywniejszej formie.

Lodowisko jest bezpłatne i otwarte zarówno dla osób posiadających własny sprzęt, jak i dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy.

Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew (godzina - 10 zł), dzięki czemu nikt nie musi rezygnować z zimowej zabawy.  

Zimowe spotkania na lodowisku to już tradycja, która integruje mieszkańców i odwiedzających.Zapraszamy codziennie, od 10 do 20:00. 

Nie musisz być mistrzem jazdy na łyżwach, aby dobrze się bawić!

Przynieś swoją energię, dobry humor i ciesz się magią zimy. Do zobaczenia na lodzie!

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Lodowisko w Białobrzegach – zapraszamy! 91 3 Galeria aktualności Lodowisko w Białobrzegach – zapraszamy! 91 2 Galeria aktualności Lodowisko w Białobrzegach – zapraszamy! 91 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności