Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka  składam wszystkim jednostkam OSP oraz strażakom zawodowym najserdeczniejsze życzenia i wyrazy głębokiego uznania.

Wasza odwaga, gotowość do działania i bezinteresowna służba są nie tylko powodem do dumy, ale także przykładem prawdziwego poświęcenia i troski o drugiego człowieka.  
To dzięki Wam mieszkańcy naszej gminy mogą czuć się bezpiecznie — w dzień i w nocy, w każdych warunkach.

Dziękuję za każdy wyjazd, za każdą interwencję, za serce, które wkładacie w swoją służbę.  
Życzę Wam zawsze tylu powrotów, ilu wyjazdów, niegasnącej siły, zdrowia oraz wsparcia najbliższych. Niech świadomość, jak wiele znaczycie dla naszej społeczności, będzie dla Was źródłem dumy i motywacji.

Z wyrazami szacunku  
Adam Bolek
Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi

Międzynarodowy Dzień Strażaka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności