Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Muzyczna podróż z Orkiestrą OSP Białobrzegi

W niedzielne popołudnie, 28 września 2025 roku, Amfiteatr nad Pilicą w Białobrzegach wypełnił się dźwiękami muzyki świata. Na scenie wystąpiła Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Białobrzegach, prezentując bogaty i zróżnicowany repertuar.  Orkiestra pod batutą swojego dyrygenta zaprezentowała utwory reprezentujące różne kultury i style muzyczne – od klasycznych kompozycji, poprzez marsze, aż po popularne melodie rozrywkowe. Był to znakomity sposób na zakończenie września – w rytmie muzyki łączącej pokolenia. 

Wydarzenie po raz kolejny udowodniło, że orkiestra OSP jest ważnym filarem życia kulturalnego regionu i cieszy się niesłabnącą sympatią mieszkańców.

Galeria zdjęć

Muzyczna podróż z Orkiestrą OSP Białobrzegi (3) Muzyczna podróż z Orkiestrą OSP Białobrzegi (4) Muzyczna podróż z Orkiestrą OSP Białobrzegi (2) Muzyczna podróż z Orkiestrą OSP Białobrzegi (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności