Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Otwarcie nowego kortu tenisowego w Białobrzegach

Od poniedziałku, 30 marca, nowy kort tenisowy będzie oficjalnie otwarty! Zapraszamy wszystkich chętnych do gry i korzystania z obiektu. 

Jednocześnie informujemy, że wraz z nadejściem cieplejszej i suchej pogody planowane są jeszcze drobne prace wykończeniowe, takie jak uzupełnienie podsypki piaskowej.  Do zobaczenia na korcie!  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności