Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Radosnych świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i nadziei. 
Niech ten wyjątkowy czas odrodzenia i refleksji przyniesie siłę do realizacji planów, a ciepło rodzinnych spotkań wypełni serca radością i optymizmem. 

Radosnych świąt Wielkanocnych!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności