Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Rok Kiermaszu Staroci w Białobrzegach!

Już 11 października (sobota) spotykamy się ponownie na targowisku miejskim przy ul. Kościelnej w Białobrzegach. To będzie wyjątkowa edycja – mija dokładnie rok od pierwszego kiermaszu! 
Przez ten czas stworzyliśmy razem coś pięknego – miejsce spotkań, wymiany, sprzedaży i sąsiedzkiej integracji. Dzięki Wam rzeczy dostają drugie życie, w domach robi się więcej miejsca, a w sercach pojawia się radość i nowe znajomości.

Zapraszamy wszystkich – sprzedających, kupujących i tych, którzy po prostu chcą spędzić miło czas. Będą z nami również niezawodne KGW Szlacheckie Susanki, więc możecie liczyć na pyszne smakołyki. 

W trakcie kiermaszu będzie funkcjonowało specjalne stoisko dla Leona Słomki.  Cały dochód ze stoiska Leosia będzie przeznaczony na jego leczenie. 
Sobota, 11 października, Targowisko miejskie, ul. Kościelna, Białobrzegi, od godz. 8:00

Przyjdźcie, zaproście znajomych i świętujmy razem rok kiermaszowej tradycji w Białobrzegach! 

Rok Kiermaszu Staroci w Białobrzegach!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności