Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Spotkanie w sprawie gazyfikacji

Burmistrz Miasta i Gminy  Białobrzegi  Adam Bolek oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy  Zenon Jachowski  serdecznie zapraszają mieszkańców miejscowości Sucha i Stawiszyn, zainteresowanych założeniem gazu, na spotkanie w sprawie gazyfikacji miejscowości. Gościem spotkania będzie kierownik Zakładu Gazowniczego w Warszawie.

 Spotkanie odbędzie się w nowej Remizie OSP w Suchej w dniu 23 października 2025r. o  18:00.

spotkanie w sprawie  gazyfikacji

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności