Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami!

W weekend 9–10 sierpnia kort Stadionu Miejskiego im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach ponownie stał się centrum tenisowych emocji. Odbyła się tu druga edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi, na którą czekaliśmy cały rok.
Do rywalizacji stanęło 20 zawodników z różnych miast Polski, w tym m.in. z Krakowa, Poznania, Warszawy. Turniej był otwarty dla uczestników od 16. roku życia, a poziom gry – podobnie jak w pierwszej edycji –był wysoki.

Nad przebiegiem rozgrywek czuwał, tak jak przed rokiem, Pan Jarosław Błaszczyk – dyplomowany trener II klasy, absolwent PWSOŚ w Radomiu, od 20 lat szkolący dzieci, młodzież i dorosłych. 

Turniej rozgrywany był w systemie „drabinki”, w którym każdy mecz decydował o dalszych losach zawodnika. Jeden błąd mógł kosztować utratę szansy na podium, co podnosiło stawkę i dostarczało ogromnych emocji zarówno graczom, jak i kibicom. Różnorodność stylów gry i taktyk sprawiała, że każde spotkanie było inne – pełne niespodzianek, zaciętych wymian i efektownych zagrań.

Po dwóch dniach intensywnej rywalizacji, podium drugiej edycji wyglądało następująco:

1 miejsce  - Michał Zając (Kraków)
2miejsce -  Damian Betz (Poznań)
3 miejsce -  Andrzej Badełek (Białobrzegi)
4  miejsce – Adrian Szymczak (Kolonia Brzeźce)

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi – puchary i nagrody.

Zawody trwały dwa dni i były nie tylko sportową rywalizacją, ale też okazją do spotkań, wymiany doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu w gronie pasjonatów tenisa. Zawodników dopingowali kibice, a organizatorzy zapewnili świetną atmosferę i sprawny przebieg imprezy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu turnieju – zawodnikom, sędziemu, kibicom oraz partnerom wydarzenia. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję w 2026 roku – zapowiada się jeszcze więcej sportowych wrażeń! 

Galeria zdjęć

Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami!  2 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 4 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 5 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 3 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 6 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 7 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami! 9 Tenisowe emocje w Białobrzegach – druga edycja Turnieju o Puchar Burmistrza za nami!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności