Utrudnienia na drodze ekspresowej S7 (odcinek Białobrzegi)
Szanowni Mieszkańcy i Kierowcy,
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Oddział w Warszawie – Rejon w Grójcu) informuje, że od 10 czerwca 2026 r. rozpoczną się prace związane z remontem nawierzchni bitumicznej na drodze ekspresowej S7.
Lokalizacja i zakres prac:
- Remont obejmie odcinek pomiędzy Węzłem Białobrzegi Północ a Węzłem Białobrzegi Południe (od km 436+100 do km 444+087).
- Rozpoczęcie prac: 10 czerwca 2026 r.
- Planowane zakończenie: 30 września 2026 r.
Ważne informacje dla kierowców. W czasie trwania remontu wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu.
Prosimy o:
- Zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót.
- Stosowanie się do nowego, tymczasowego oznakowania.
- Zaplanowanie podróży z uwzględnieniem możliwych opóźnień.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Prace te są niezbędne, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo wszystkich podróżujących.
