Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Zakończono budowę oświetlenia drogowego w Gminie Białobrzegi

7 czerwca 2025 roku zakończone zostały prace związane z budową oraz rozbudową oświetlenia drogowego na terenie Gminy Białobrzegi. Roboty zostały również oficjalnie odebrane.
Inwestycja objęła następujące lokalizacje:
- miejscowość Szczyty,
 - ul. Jasną w Kolonii Brzeźce,
 - drogę gminną w Budach Brankowskich,
 - teren Kolonii Brzeźce.
W ramach zadania wykonano roboty ziemne, ułożono kable zasilające oraz zamontowano słupy oświetleniowe. Prace prowadziła firma „ELDAR” Zbigniew Kiełek z siedzibą w Radomiu.
Zadanie zostało zrealizowane zgodnie z planem i w ustalonym terminie.

Galeria zdjęć

Zakończono budowę oświetlenia drogowego w Gminie Białobrzegi (9) Zakończono budowę oświetlenia drogowego w Gminie Białobrzegi (8) Zakończono budowę oświetlenia drogowego w Gminie Białobrzegi (5) Zakończono budowę oświetlenia drogowego w Gminie Białobrzegi (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności