Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Życzenia Wielkanocne Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Białobrzegi,
Z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i nadziei.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie chwilę wytchnienia, radość ze spotkań z bliskimi oraz wiarę w dobre, nadchodzące dni.
Życzę, aby w Waszych domach nie zabrakło ciepła, życzliwości i wzajemnego zrozumienia, a codzienność przynosiła siłę, optymizm i poczucie bezpieczeństwa.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Adam Bolek
Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi 
Życzenia Wielkanocne Burmistrza  Miasta i Gminy Białobrzegi

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności