Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

170 powodów do radości! Białobrzegi tętniły młodością podczas Zlotu „Kwitnące Jabłonie”

Nasza Gmina na jeden dzień stała się stolicą dziecięcej energii i ciekawości świata! Gościliśmy 170 uczestników 61. Zlotu Młodzieży „Kwitnące Jabłonie”, zorganizowanego przez PTTK Oddział w Warce. Trasę od Suchej do Białobrzegów młodzi turyści pokonali pieszo. To nie był zwykły spacer. W Suchej sołtys Magdalena Rosa zdradziła im tajemnice tamtejszego pałacu, a w Białobrzegach regionalista Przemysław Antos opowiedział o początkach  historii miasta.
Jesteśmy dumni, że młode pokolenie tak żywo interesuje się historią i wykazuje ogromną ciekawość świata. Teraz już wiedzą, dlaczego na rynku w Białobrzegach pilnują nas gęsi, na czym polega osobliwość naszego mostu oraz co łączy Jeremiego Przyborę z naszym miastem. Mamy nadzieję, że te opowieści zostaną w pamięci uczestników na długo! Energia tych młodych ludzi przypomniała nam, jak wyjątkowym miejscem są Białobrzegi. 
To była czysta przyjemność gościć Was w naszych progach. Serdecznie zapraszamy ponownie!
 
 
 

Galeria zdjęć

170 powodów do radości! Białobrzegi tętniły młodością podczas Zlotu „Kwitnące Jabłonie” 1 170 powodów do radości! Białobrzegi tętniły młodością podczas Zlotu „Kwitnące Jabłonie”  (6) 170 powodów do radości! Białobrzegi tętniły młodością podczas Zlotu „Kwitnące Jabłonie”  (2).jpeg 170 powodów do radości! Białobrzegi tętniły młodością podczas Zlotu „Kwitnące Jabłonie”  (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności