Logo Urzędu Miasta i Gminy w  Białobrzegach

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Dyrektorom, Pracownikom oraz całej społeczności szkolnej serdeczne podziękowania za codzienny trud, zaangażowanie i pasję, z jaką przekazujecie wiedzę młodemu pokoleniu.

Dziękuję za Waszą cierpliwość, troskę, poświęcenie i serce wkładane w wychowanie dzieci i młodzieży w naszej gminie. To dzięki wam  rodzą się marzenia, pasje i przyjaźnie.

Życzę Państwu zdrowia, radości z pracy, satysfakcji z osiągnięć uczniów oraz wielu chwil dumy z wykonywanego zawodu. 

Z wyrazami szacunku,
Adam Bolek
Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi

Dzień Edukacji Narodowej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności