Polish English

Serdecznie zapraszamy Państwa na konsultacje społeczne, które odbędą się, dn. 16.06.2016 r. o godzinie 9:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach (Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi).

Celem spotkania jest przedstawienie wyników oraz pozyskanie informacji o Państwa potrzebach związanych z rewitalizacją. Państwa wsparcie jest nieodzownym warunkiem powodzenia badania i przydatności płynących z niego wyników. Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie przybycia u Pani Wiolety Komorowskiej (Wydział Inwestycji Infrastruktury i Funduszy Strukturalnych, pok. nr 12 tel. (48) 613 25 72 wew. 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

mapa gminy

Pogoda na dziś